Güncel Duyurular

14001 belgesini alığımıza ilişkin haber

Üretime ve sektöre dönük çok sayıda belgenin sahibi olan YILMAZİPEK, bunların arasına ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Belgesini de ekledi.

Attığı tüm adımlarda müşterilerinin kalite, çevre ve sosyal uygunluk beklentilerine cevap verecek şekilde kendini konumlandıran YILMAZİPEK, dünya markalarının en güvendiği ana tedarikçi olma misyonunu sürdürüyor. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile ürünlerinin, hizmetlerinin ve süreçlerinin anlık ve uzun vadeli çevresel etkilerini yönetmekte kararlı olan YILMAZİPEK,  uluslararası sektörde değeri olan özel çevre standartlarını karşıladığı konusunda paydaşlarına güvence veriyor.

https://tbds.turkak.org.tr/#/cdetail linkinden belge devamlılığımızı sorgulayabilirsiniz.

Yeni Loungwear koleksiyonumuzu gördünüz mü?

PASTEL koleksiyonunda daima yüksek kaliteli kumaşlarda ve kadınsı çizgilerde ve zerafet ön plandadır. Bu prensibi yeni hazıladığımız Ev Giyimi koleksiyonumuz için de devam ettirdik.

İpeksi kumaş koleksiyonumuzu SILK ALLURE olarak sunduğumuz gibi, Ev Giyimine özel olarak bir koleksiyon oluşturduk.

Rahatlatıcı bir stil, bir öğleden sonra alışveriş, güzel bir günde güzel bir yürüyüş ve bu değerli anlar rahat işlevsel ,rahat ama en önemlisi  şık bir kıyafet gerektirir.

Rahat giyim için yeni Pastel koleksiyonunu sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Ev kıyafeterine uygun, yürüyüş takımları ve pijamalar için , nefes alabilen ve yumuşak kumaşların süper doğal tutuşu, zarif  ve rahat bir his vermek için özel olarak tasarlanmıştır.

FSC ® sertifikası ile bir yıl

Orman sertifikasyonunun orijinal öncüleri olan FSC®, sürdürülebilir orman yönetimi için altın standardı belirlemede 25 yılı aşkın deneyime sahiptir. Türkiye’de Tekstil sektöründe FSC® belgesini alan ilk rayon kumaş üreticisi olarak Haziran 2019'da başlayan yolculuğumuz Haziran 2020 de başarı ile geçirdiğimiz denetimle bir yılı geride bıraktığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Daha fazla bilgi için www.fsc.org